wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Jak dobrać zasilacz?

Jak dobrać zasilacz?

 

Zasilacze oryginalne

 

Decydując się na zakup oryginalnego zasilacza do laptopa zawsze stawiamy na jakość i gwarantowaną kompatybilność z naszym notebookiem.  Możemy mieć również pewność, że oryginalna ładowarka zapewni nam dłuższy okres eksploatacji, spełniając również najwyższe wymogi producenta.

 

Jak dobrać odpowiedni zasilacz?

 

Parametry zasilania DC (direct current – prąd stały) podane są zazwyczaj pod laptopem na etykiecie za napisem INPUT lub na etykiecie uszkodzonego zasilacza na etykiecie z napisem OUTPUT

 


- napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na laptopie
- natężenie prądu A (ampery) powinno być równe lub większe od wartości podanej na laptopie, ten parametr oznacza maksymalny prąd jakim wolno obciążyć zasilacz, o wielkości obciążenia decyduje laptop
- moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
- kształt i wielkość wtyku – prosimy porównać ze zdjęciem oferowanego przedmiotu oraz z wymiarami wtyku podanymi w opisie. Można również wpisać model laptopa do wyszukiwarki sklepu.

 

Oryginalny zasilacz do laptopa, a ekologia ...

 

Oryginalne zasilacze to także ekologiczne podejście do zakupu. Producenci są zobowiązaniu do przestrzeganie wysokich norm jakości, popartych certyfikatami które przekładają się również na niższe zużycie energii oraz dłuższą trwałość produktu, a to z kolei pozwala znacznie ograniczyć zaśmiecanie i zanieczyszczanie naszej planety, gdyż potrzeba ewentualnej konieczności wymiany po awarii zostaje zniwelowana do minimum..
Mamy także komfort związany z bezpieczeństwem ich użytkowania w zgodzie z obowiązującymi standardami, co jest bardzo ważne zarówno w domu, jak i w biurze – definiuje to nasze podejście do tego jakże ważnego zagadnienia.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu