wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Operatorem sklepu Laptopowe.pl jest spółka SHARKS TRADE -  krajowy dystrybutor laptopów poleasingowych, części i akcesoriów, technologii mobilnych oraz specjalistyczna firma projektowo-wdrożeniowa, która posiada własne zaplecze magazynowe i serwisowe.

Przygotowując ofertę sklepu kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością produktów, szybką dostępnością oraz kompleksową możliwością obsłużenia reklamacji i zwrotów.

Sklep laptopowe.pl to platforma przygotowana z myślą o sprzedaży wysyłkowej produktów dedykowanych do modeli laptopów naszych Klientów, gdzie kluczowe jest jest ich prawidłowe dobranie oraz sprawna realizacja zamówienia.

Nasz zespół stanowią ludzie z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem w branży  IT, które umożliwia dopasowanie produktów i usług do elastycznych potrzeb Klientów.
Jesteśmy zgrani i kierujemy się pasją, czasem przełamując bariery, aby skutecznie realizować założenia i dbać o satysfakcję Klientów.
W biznesie stawiamy na relacje długoterminowe- zakładając, że w czasach "boomu" sklepów internetowych, najbardziej istotne jest wsparcie posprzedażowe, kiedy wystąpi potrzeba usunięcia awarii, czy  sprawnego poprowadzenia procesu reklamacji, gdyż to jest sytuacja w której można ocenić firmę.
Kluczem naszego działania jest przede wszystkim jakość, a nie ilość, co powoduje, że podchodzimy do pewnych aspektów zdecydowanie bardziej szczegółowo i indywidualnie, mając na uwadze potrzeby Klientów.

Życzymy udanych zakupów,
Zespół Laptopowe.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl